AutoLaweta24

Transport samochodów, wynajem lawety w Szczecinie

...skorzystanie z autolawety będzie stanowiło konieczność. Może to być zarówno sytuacja, gdy laweta będzie miała służyć do przewozu uszkodzonego auta, jak również gdy dzięki lawecie przeprowadzony będzie transport nowo zakupionych samochodów. W jednym, jak i drugim przypadku nasza firma – AutoLaweta 24 zapewnić może kompleksową obsługę.

W ramach oferty wynajem autolawet, proponujemy usługę transportu samochodów oraz innego typu ładunków.

Gdy jest potrzebny transport samochodów z zagranicy lub trzeba przewieźć auta pomiędzy różnymi miejscami w kraju, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Także w przypadku transportu towarów oraz konstrukcji o dużych i nietypowych gabarytach, nasz sprzęt z powodzeniem wypełni powierzone nam zadania. Decydując się na wynajęcie autolawety w naszej firmie, macie Państwo gwarancję najwyższej jakości usługi. Wpływa na nią zarówno wykorzystywany przez nas sprzęt (posiadamy autolawetę Mercedes Sprinter z wciągarką), jak również doświadczeni kierowcy. Dzięki nim, każdego rodzaju przewożony ładunek dotrze szybko oraz bezpiecznie we wskazane miejsce.

Skorzystanie z naszej autolawety proponujemy także w przypadku, gdy Państwa auto ulegnie awarii czy też kolizji. Przez wszystkie dni w roku, dwadzieścia cztery godziny na dobę, jesteśmy do dyspozycji. Wystarczy wykręcić stosowny numer telefonu, a niezwłocznie nasza autolaweta stawi się we wskazanym miejscu. Oprócz samochodu, mamy możliwość zabrania z miejsca awarii również dwóch pasażerów.

AutoLaweta 24 świadczy swoje usługi głównie w okolicach miasta Szczecin, ale chętnie podejmiemy się realizacji zleceń z całej Polski, a także zza granicy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.